Polityka Prywatności

Postanowienia ogólne

  Opolskie Centrum Rowerowe Sp. z o.o. będąc właścicielem serwisu salonrowerowy.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.
  Każdego klienta i użytkownika serwisu salonrowerowy.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, znajdująca się na stronie http://salonrowerowy.pl/polityka_prywatnosci
  Szczegóły dotyczące transakcji, dostawy, gwarancji i reklamacji oraz zwrotu zakupionego towaru znajdują się w Regulaminie sklepu.
  Akceptując Politykę Prywatności oświadczasz, że zapoznałeś się i zgadzasz z Regulaminem sklepu.

 

Dane osobowe

  W czasie korzystania z serwisu salonrowerowy.pl możesz zostać poproszony o podanie swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza.
  Dane osobowe podane w formularzach są przechowywane i przetwarzane wyłącznie przez firmę Superior Polska Sp. z o.o., właściciela serwisu salonrowerowy.pl, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).
  Zgromadzone dane osobowe użytkowników serwisu salonrowerowy.pl nie są przekazywane osobom trzecim, a wykorzystywane jedynie dla własnych celów marketingowych oraz realizacji transakcji.
  Każdy użytkownik serwisu salonrowerowy.pl ma prawo do wglądu, zmiany bądź usunięcia swoich danych osobowych.

 

Postanowienia końcowe

  Jeżeli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności prosimy nie odwiedzać serwisu salonrowerowy.pl, nie rejestrować się i nie udostępniać nam żadnych danych osobowych.